leczenie zębów

Leczenie zębów
ArtDental to przyjazny gabinet dentystyczny, który oferuje interdyscyplinarne, najwyższej jakości leczenie w bezpiecznych warunkach. Zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze, a nasze doświadczenie i wiedza pozwala na kompleksowe działania, dlatego świadczymy naszym pacjentom profesjonalną opiekę m.in. w chirurgii, implantologii, endodoncji, ortodoncji, periodontologii, protetyce, pedodoncji, ozonoterapii, radiowizjografii, stomatologii zachowawczej i estetycznej – począwszy od wymiany wypełnień, poprzez licówki oraz leczenie choroby okluzyjnej.
Dzięki nam możesz mieć uśmiech tak piękny, jak był wcześniej, lub jeszcze piękniejszy.
Dysponujemy w naszej praktyce dentystycznej szerokim zakresem sposobów na uzyskanie pięknego uśmiechu. Przy wykorzystaniu osiągnięć nowoczesnej stomatologii jesteśmy w stanie wszystko skorygować.

Na podstawie naszych doświadczeń zapewniamy, że po wizytach w naszej praktyce wszyscy mogą zostać obdarzeni pięknym uśmiechem.
Jeśli Twoim zmartwieniem jest kolor zębów, zbyt widoczne plomby, które sprawiają, że zęby wyglądają jak połatane, lub jakiekolwiek inne defekty estetyczne, musisz wiedzieć, że wszystkim tym możemy się zająć. Istnieje wiele możliwości odbudowy złamanych, ukruszonych lub nieestetycznych zębów przednich i bocznych. Dlatego też gwarantujemy Państwu wybranie najbardziej oszczędzającego tkanki sposobu odbudowy zębów. Zawsze zaczynamy od planu leczenia. Po szczegółowej diagnostyce przedstawiamy pacjentom kolejne etapy na drodze do modelowego uśmiechu.