Lekarze

Dr Iwona Wojtowicz
Kierownik medyczny, lekarz stomatolog I stopnia stomatologii ogólnej. W Centrum Stomatologicznym ArtDental zajmuje się diagnozowaniem i ustalaniem indywidualnego planu leczenia dla pacjenta. Jej pasją jest rehabilitacja stawu skroniowo-żuchwowego i przywracanie zdrowia wielopłaszczyznowego.
„Największą satysfakcją, a zarazem nagrodą dla mnie jest przywracanie zdrowia ogólnego za pomocą prostych zabiegów stomatologicznych, a trud pracy idzie z trafnością diagnozy.”

Dr Wioleta Szewczyk
Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W praktyce ArtDental zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną, protetyką oraz ortodoncją. Proste zęby u każdego pacjenta to jej największa pasja. Swoje umiejętności doskonali na licznych kursach w kraju i zagranicą.

Dr Kamila Włodarczyk

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W swojej praktyce zawodowej zajmuje się głównie :

–  endodoncją mikroskopową (w tym: powtórnym leczeniem kanałowym – tzw. re-endo, niechirurgicznym leczeniem zmian okołowierzchołkowych, usuwaniem złamanych narzędzi z kanałów, leczeniem perforacji i zębów z niezakończonym rozwojem),

–  stomatologią zachowawczą  dzieci i dorosłych,

–  adhezyjnymi odbudowami zębów po leczeniu kanałowym.

Ukończyła liczne szkolenia o charakterze krajowym i międzynarodowym. Swoje kwalifikacje wciąż podnosi.

 

 

Dr Piotr Kaczmarek
Jest specjalistą w implantologii i implantoprotetyce. Swoją wiedzę zdobywał na prestiżowych uczelniach: Uniwersytecie w Paryżu, Akademii Medycznej w Warszawie, jeszcze podczas studiów, staż szkoleniowy na oddziale protetyki w Guy’s Hospital, należącego do Uniwersytetu w Londynie. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w zaawansowanych kursach na uważanych za najlepsze na świecie uniwersytetach oraz wielu sympozjach. Jest wykładowcą na największym francuskim kongresie implantologicznym.

Dr Marta Mączka
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, specjalistka medycyny estetycznej.
Posiada umiejętności certyfikowane przez Europejskie Centrum Szkoleniowe Medycyny Estetycznej „Fenice”, Medical Aesthetics Academy, Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED, oraz przez inne renomowane Ośrodki Anti-Aging. Dysponuje bogatym doświadczeniem w zastosowaniu metod wielokierunkowego odmładzania i udoskonalania kondycji skóry. Wykonuje zabiegi „liposukcji bez skalpela”, czyli adipolipolizy iniekcyjnej z zastosowaniem nowatorskiego preparatu Aqualix. Wykonuje również zabiegi z użyciem toksyny botulinowej (botox) oraz wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego i hydroksyapatytu wapnia (Radiesse), w tym także wolumetrię. Posiada szerokie doświadczenie z zakresu biorewitalizacji skóry twarzy i ciała z wykorzystaniem mezoterapii oraz peelingów medycznych.
Łącząc pasję zabiegową, zdolności manualne i stosowne wyczucie estetyki umożliwia każdej ze swoich pacjentek realizację indywidualnego piękna.

Dr n.med. Karolina Szaniawska
Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła go ze specjalizacją chirurgii stomatologicznej. W Centrum Stomatologicznym ArtDental zajmuje się chirurgią oraz implantologią.
Dr Kamila Włodarczyk
Fizjoterapeuci

Mgr Michał Głowacki

Magister Michał Głowacki jest absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy od roku 2011.

Szlify swoich umiejętności zdobywał m.in. pod okiem Dra Wiesława Niesłuchowskiego, Prof. Dr. Hab. Wojciecha Woźniaka, Dra Jarosława Ciechomskiego, a także HP., PT. Krzysztofa Białasa.

Fizjoterapeuta mgr Michał Głowacki swoją praktykę zawodową prowadzi od 2007 roku. Do tej pory pracował w Przychodniach Vigor, ZOZ przy ul. Jadźwingów, a obecnie w Przychodni NZOZ FeniksMedica w Warszawie i Klinice Art Dental w Piasecznie. Prowadzi również prywatną praktykę zawodową, wykonując terapie oraz masaże w domach Pacjentów oraz w firmach korporacyjnych na terenie Warszawy, Piaseczna i okolic.

Ukończone Uczelnie i odbyte kursy pozwalają mu poruszać się pewnie w takich dziedzinach fizjoterapii jak ortopedia i neurologia u młodzieży i dorosłych.

Wśród terapii, które wykonuje mgr Głowacki są terapie: powięziowe, trzewne, mobilizacje blizn, mobilizacje i manipulacje stawowe, neuromobilizacje, masaże, terapie neurologiczne metodami PNF i Bobath.

Logopeda

Mgr Agnieszka Salska-Oskroba
Jest logopedą i glottodydaktykiem. Ukończyła studia w Wyższej Szkole Pedagogiki Specjalnej im. M.Grzegorzewskiej w Warszawie uzyskując dyplom magistra pedagogiki specjalnej oraz Podyplomowe Studia Logopedii i Glottodydaktyki w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M.Grzegorzewskiej w W-wie a także Podyplomowe Studia Logopedii Medialnej w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. J.Giedroycia w W-wie.
Obecnie rozpoczęłam Podyplomowe Studia Neurologopedii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Lubi naturę i aktywny tryb życia, jest szczęśliwą mamą 12-letniego Janka.
Administracja

Mgr Dominika Huk
Koordynuje pracę placówki ArtDental oraz kreuje wizerunek kliniki. Dba o to, aby każdy pacjent mógł trafić do odpowiedniego specjalisty.
Prywatnie szczęśliwa mama dwójki dzieci.
Recepcja
 IMG_8839
Asysta

Magdalena Marcisz

Higienistki