protetyka

Protetyka

Zapewniając naszym pacjentom estetyczny wygląd i piękny uśmiech proponujemy różnego rodzaju uzupełnienia brakujących zębów. W zależności od obszaru i miejsca braków zębowych lekarz prowadzący może zaproponować różnego rodzaju uzupełnienia protetyczne. Może to dotyczyć: braku korony, braku całego zęba, braku kilku zębów lub całkowitego bezzębia. W każdym z tych przypadków stosujemy indywidualny plan leczenia bazujący na kilku możliwych i wygodnych dla pacjenta rozwiązaniach.

Pacjent wraz z protetykiem wybierają najlepszą opcję w danym przypadku. Stomatolog może zaproponować zastąpienie brakujących zębów poprzez korony, mosty, protezy lub najnowsze techniki implantologii.

Protetyka to dla nas nieskończone źródło możliwości i rozwiązań, które możemy zaproponować naszym pacjentom w gabinecie ArtDental. Dzięki stosowanym przez nas zabiegom brak zębów pozostanie tylko wspomnieniem, a estetyczny końcowy efekt to wypadkowa profesjonalnej obsługi przez najlepszych specjalistów i najwyższej jakości oferowanych rozwiązań.