Zadzwoń do nas

telefon – recepcja:
693 536 709
telefon – konsultacje:
693 140 006
opiekun pacjenta:
784 036 826

 

Centrum Rehabilitacji Stomatologicznej i Ogólnej

ul. Łabędzia 37 lok. 2 05-500 Piaseczno

Napisz do nas

W ArtDental tworzymy przyjazne i nowoczesne Centrum Rehabilitacji Stomatologicznej i Ogólnej

Odkąd pamiętam, moim marzeniem było stworzenie nowoczesnego i przyjaznego gabinetu dentystycznego, w którym leczy się nie tylko zęby, ale całego człowieka. Zależało mi na miejscu, w którym pacjent będzie traktowany indywidualnie. Miejscu, w którym poczuje się komfortowo i bezpiecznie.

Z tą myślą powstało nowatorskie Centrum Rehabilitacji Stomatologicznej i Ogólnej oferujące holistyczne podejście do zdrowia pacjenta. Stąd hasło „Leczymy nie tylko zęby!”

W Art Dental ciało człowieka stanowi integralną całość. Zapewne zgodzisz się ze mną, że nasz organizm funkcjonuje prawidłowo jedynie wtedy, gdy zachodzi w nim równowaga. Dlatego w mojej klinice nie leczymy fragmentarycznie, lecz kompleksowo. Zdrowie ciała zaczyna się od pojedynczego zęba, ale na nim nie kończy.

Jako jedni z nielicznych posiadamy autoryzację na odbuodwę zgryzu metodą Gerbera

LECZENIE ZĘBÓW

IMPLANTY

PROTETYKA

CHIRURGIA

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

ORTODONCJA

Opieka Specjalistów 

W moim Centrum zadbamy nie tylko o przywrócenie prawidłowego funkcjonowania zębów, ale i całego organizmu. Tutaj oferujemy opiekę doświadczonych specjalistów posiadających ogromną wiedzę na temat całościowego podejścia do leczenia.

Stomatologiczne plany leczenia 

Wspólnie z nimi przygotowałam dla Ciebie w pełni zindywidualizowany plan leczenia zgodny z potrzebami, oczekiwaniami i stanem zdrowia. Otoczona/otoczony opieką lekarzy wielu specjalności, spełniając najwyższe standardy dbania o zdrowie, ze spokojem będziesz mogła/mógł poddać się leczeniu (oczywiście nie tylko zębów).

Zdrowie całego ciała 

Wraz z moim zespołem zapraszam do odwiedzenia Art Dental – Centrum Rehabilitacji Stomatologicznej i Ogólnej, gdzie kompleksowo, z pasją i zaangażowaniem pomagamy naszym pacjentom, przywrócić nie tylko pozbawiony ubytków i śnieżnobiały uśmiech, ale i zdrowie całego ciała.

Stomatologiczne

Poznaj pełen wachlarz stomatologicznych usług:

Leczenie zębów, Pedodoncja, Chirurgia, Endodoncja, Periodontologia, Protetyka, Ortodoncja, Implantologia, Stomatologia estetyczna, Stomatologia zachowawcza

POZOSTAŁE

W naszym Centrum nie tylko dbamy o piękny uśmiech…
Leczenie zaburzeń zwarcia skroniowo-żuchwowego, Stomatologia, Dietetyka, Fizjoterapia, Migrenowe bóle głowy, Wady wymowy, Chrapanie, Zaburzenia snu
Zgrzytanie zębami, Zaciskanie zębów, Radiowizjografia, Estetyka twarzy