Zadzwoń do nas

telefon – recepcja:
693 536 709
telefon – konsultacje:
693 140 006
opiekun pacjenta:
784 036 826

 

Centrum Rehabilitacji Stomatologicznej i Ogólnej

ul. Łabędzia 37 lok. 2 05-500 Piaseczno

Napisz do nas

UWAGA!!
OFERTA DLA OSÓB ZACISKAJĄCYCH ZĘBY!!!
Ruszamy z nowymi zabiegami, które wywodzą się z tradycyjnej medycyny chińskiej i ze względu na imponujące efekty nazywane są niechirurgicznym liftingiem twarzy. Zapraszamy do zapisu już dziś na zabiegi KOBIDO lub TRADYCYJNĄ BAŃKĄ CHIŃSKĄ w naszym gabinecie.
Jak masaż KOBIDO wpływa na nasz ogólny stan zdrowia?To doskonały sposób na naturalną regulację bilansu energetycznego w całym ciele. To również doskonały sposób uzupełnienia leczenia i wysiłku jaki włożyłeś w  jego proces!!! Dobrze wykonany masaż pozwala się zrelaksować, odstresować,  pomóc zwalczyć uporczywe zgrzytanie zębami (BRUKSIZM). Drenaż twarzy i akupresura typowa dla japońskiego masażu twarzy łagodzi ból głowy i objawy towarzyszące sztywności twarzy. Dzięki masażowi KOBIDO usprawniamy nasz metabolizm. Obok efektów zdrowotnych i niwelacji napięcia mięśni jest uboczny efekt estetyczny – spłycenie zmarszczek  🙂
To naturalny, całkowicie nieinwazyjny rytuał pozwalający się przede wszystkim zrelaksować, odprężyć i choć na moment zapomnieć o szarej codzienności. Techniki stosowane w masażu KOBIDO niosą ze sobą zarówno korzyści zdrowotne, jak i estetyczne, które zauważalne są już po pierwszym zabiegu – niwelują przede wszystkim napięcie mięśniowe, co przyczynia się do spłycenia zmarszczek mimicznych. Możemy dzięki temu spowolnić procesy starzenia się skóry, a twarz staje się wyraźnie odmłodzona. KOBIDO skutecznie stymuluje metabolizm komórkowy poprzez produkcję kolagenu i elastyny, co znacząco wpływa na poprawę regeneracji skóry, a także oczyszcza ją z toksyn, zanieczyszczeń i martwego naskórka.
NIE ZWLEKAJ I ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!!! 
ZOSTAŁY OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA ZABIEG 19 MAJA!!!
Zabieg trwa 1,5 godziny a jego koszt to 400zł.