Zadzwoń do nas

telefon – recepcja:
693 536 709
telefon – konsultacje:
693 140 006
opiekun pacjenta:
784036826

 

Centrum Rehabilitacji Stomatologicznej i Ogólnej

ul. Łabędzia 37 lok. 2 05-500 Piaseczno

Napisz do nas

Pewnego dnia zamówiłam lupy do pracy w dużym powiększeniu. Kurier dostarczył je dwukrotnie pod ten sam adres: Łabędzia 37 tyle, że w miejscowości Radoś. Uznałam, że to nie przypadek. Pojechałam je odebrać osobiście. Tak poznałam mieszkańców i opiekunów Ośrodka Leczenia Uzależnień „Nowy Początek”.

Pomyślałam, że może to być „początek” naszej wspólnej historii. Tak rozpoczęliśmy akcję „Nowy uśmiech na nowy początek”. Podczas badania stomatologicznego, które przeprowadziłam na miejscu w Ośrodku, w moich nowych lupach :), poznałam potrzeby lecznicze mieszkańców. Wiedziałam, że nic nie zrobię w pojedynkę. Poprosiłam o pomoc firmę Diagnodent. Firma ta nieodpłatnie wykonała badania radiologiczne niezbędne do diagnostyki. Natomiast Firma Kulzer sprezentowała nam masy wyciskowe i wypełnienia. Dzięki tej pomocy udało nam się poprawić stan uzębienia kilku mieszkańców Ośrodka. Ponieważ wiem, jak ważne są zęby w relacjach i jak mogą ułatwić znalezienie pracy, podjęłam się wraz z panem Marcinem Jarosiewiczem – właścicielem pracowni Dentmed, wykonania ruchomych uzupełnień protetycznych. Pozwoliły nie tylko poprawić estetykę, ale w ogóle umożliwiły żucie i prawidłowe działanie stawu s-ż.
Poniżej zdjęcia naszej wspólnej pracy.
Niektóre z uśmiechów są jeszcze w trakcie realizacji. Uśmiech, który nie krępuje ,ułatwia relację i dodaje wiary w siebie