Zadzwoń do nas

telefon – recepcja:
693 536 709
telefon – konsultacje:
693 140 006
opiekun pacjenta:
784 036 826

 

Centrum Rehabilitacji Stomatologicznej i Ogólnej

ul. Łabędzia 37 lok. 2 05-500 Piaseczno

Napisz do nas

Pewnie nie zwracasz uwagi na powierzchnię zębów bocznych, bo są niewidoczne, ważne, żeby Cię nie bolały. Dopiero z bólem idziesz do dentysty.
Na zębach zapisana jest historia Twojego życia, wszystkie stresy, napięcia, zawody, trudne, toksyczne relacje, tłumione emocje, różne życiowe traumy.
Przywracanie zębom prawidłowego, utraconego przez lata kształtu i wysokości – jeśli ma przynieść długotrwały efekt – to praca z całym człowiekiem. Jesteś na to gotowy?
Wyjaśnię Ci co i w jaki sposób możemy zrobić z Twoimi zębami, bo sukces działania zależy w głównej mierze od Twojej świadomości tego, co możemy poprawić. Twoja cierpliwość i ciężka dentystyczna praca zespołowa – praca z mięśniami, z ciałem, bardzo często psychoterapia.
Po co?
Nie tylko po to, żeby zwiększyć twoją atrakcyjność, białe zęby dają pewność siebie podczas rozmowy o pracę ,czy z kimś, na kim Ci zależy 🙂 .
Również po to,żeby Twoje ciało inaczej, lepiej funkcjonowało, bez nadmiernego biochemicznego zużywania, przyjmując wygodniejszą, nieskrępowana postawę. Pacjent, który zakończył u mnie leczenie, powiedział: „proszę mówić, że zrobienie zębów prostuje myślenie” – i to jest właśnie wisienka na torcie i cel mojej pracy, a to wymaga odwagi i determinacji.
,,W nowych zębach czuję się jak w kapciach”