Aktualności / Promocje
 
Dołącz do naszego zespołu !!!
 
Poszukujemy ambitnych lekarzy-dentystów do pracy .
Oferujemy przyjazną atmosferę pracy w młodym, wielospecjalistycznym zespole, doskonałe warunki i bogate wyposażenie.

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


 Uprzejmie prosimy o zabranie na pierwszą wizytę stomatologiczną dowodu osobistego oraz o przybycie na pierwszą wizytę 10 min wcześniej w celu wypełnienia niezbędnej dokumentacji medycznej.
W przypadku pierwszej wizyty konieczne jest podanie nr PESEL
 
Jednocześnie informujemy :
Zgodnie  z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych  osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż  Administratorem Państwa danych osobowych jest „ART DENTAL – I. WOJTOWICZ I M. WOJTOWICZ SPÓŁKA JAWNA, z siedzibą w 05-500 PIASECZNO, UL. AGATOWA 6, reprezentowana przez          dr Iwonę Wojtowicz.Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań NZOZ ART DENTAL UL. ŁABĘDZIA 37/2, 05-500 PIASECZNO, na podstawie art. 6 punkt 1b,d oraz art. 9 punkt 2h, rozporządzenia o ochronie  danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. 

Państwa dane  osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż wymagany przepisami prawnymi, a wypadku braku takich uregulowań, przez okres określony w dokumentacji ochrony danych osobowych ART DENTAL.

Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych,  prawo do ich sprostowania, wyrażenia sprzeciwu przeciw  przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych oraz prawo do usuwania i przenoszenia  danych.

Posiadacie  Państwo prawo do wniesienia skargi do Organu nadzorczego, gdy uzna  Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana  narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych  (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Podanie przez Państwa danych  osobowych jest niezbędne w celu realizacji świadczeń medycznych przez ART DENTAL oraz realizacji umów łączących Panią/Pana z ART – DENTAL.

Państwa dane będą przetwarzane w systemach informatycznych służących obsłudze pacjentów ART DENTAL.

Państwa dane mogą być przekazywane podwykonawcom ART DENTAL, niezbędnym do realizacji świadczeń medycznych i umów łączących Panią/Pana z ART – DENTAL.


 UWAGA!
Zmianie uległ nasz adres mailowy.
Aktualny adres to : artdental@e-artdental.pl